Telefon : 601 690 196

E-mail : info@rosmont.com.pl

PL

DE

EN

REALIZAJCE

 Zobacz niektóre z naszych realizacji

 

IZOPANEL

CONSTRACO

INBUL

IZOPANEL

AMW GDYNIA

INBUL SIERAKOWICE

KORTALS WŁADYSŁAWOWO

P.U.H. ARTO-PLUS

 S.C. w Nowogardzie

Stacja Diagnostyczna

 Auto-Roma S.C. w Górze

SIM GDYNIA HOLDING Sp. z o.o

Vogen Gdynia

Jagr Gdynia

KMI Porta Bolszewo

Auto-Lakus Suwałki

ANGA Sp. z o.o. GDAŃSK

KONTAKT

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

P.P.H.U. "ROSMONT" Mariola Rost

 

Biuro:  (58)736-29-38

Budownictwo: 783-487-114

Dyrekcja: 601-690-196 ,  691-750-296

E-mail:

info@rosmont.com.pl

biuro@rosmont.pl

budownictwo@rosmont.pl

 

Adres:

84-239 Bolszewo

ul. Nad Jazem 13

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest PPHU ROSMONT Mariola Rost z siedzibą w Bolszewie ul. Nad Jazem 13.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie dostarczone do nas drogą elektroniczną poprzez formularz kontaktowy (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

ROSMONT- Wykonawca obiektów przemysłowych, handlowych i usługowych -firma Rosmont Gdańsk, woj. pomorskie - oferuje prefabrykowane hale stalowe budowane w oparciu o nowoczesne konstrukcje stalowe. Nasza oferta to budowa magazynów, budowa stajni, budowa stadnin oraz produkcja hal. Oferujemy hale przemysłowe o różnych rozwiązaniach architektonicznych co pozwala na ich wykorzystanie jako hale logistyczne, hale magazynowe i produkcyjne. Rosmont - hale stalowe Gdańsk, Trójmiasto, pomorskie - producent nowoczesnych hal magazynowych zaprasza po najwyższej jakości hale prafabrykowane i inne konstrukcje stalowe.